+48 32 346 30 06
0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

DWB200HShet to dwukanałowy zestaw zdalnego sterowania o zasięgu do 200 metrów w terenie otwartym. W skład zestawu wchodzą odbiornik 2-kanałowy i pilot 2-przyciskowy o dużym zasięgu. Zestaw firmy Elmes Elektronik korzysta z systemu kodowania zmiennego KEELOQ. W tym systemie każde naciśnięcie przycisku pilota powoduje wygenerowanie i wysłanie nowego kodu.

Dwukanałowy zestaw zdalnego sterowania ELMES DWB200HShet śledzi te zmiany i reaguje wyłącznie na nowy kod. Kody raz użyte nie są akceptowane. Uniemożliwia to ponowne użycie kodów przechwyconych. DWB200HShet potrafi obsługiwać do 104 pilotów i został wyposażony w dwa izolowane przekaźnikowe wyjścia przełączające typu NO/NC (NO-normalnie rozwarte i NC-normalnie zwarte).

Każde wyjście może pracować w jednym z dwóch trybów, w których po załączeniu przekaźnika z pilota jego wyłączenie nastąpi po wcześniej zaprogramowanym czasie (tryb monostabilny), lub po ponownym wciśnięciu pilota (tryb bistabilny: włącz/wyłącz). W DWB200HShet użyto wyjście typu OC (otwarty kolektor – open collector), które generuje dwa impulsy przy załączeniu przekaźnika i jeden przy wyłączeniu – do podłączenia zewnętrznej sygnalizacji akustycznej lub optycznej.

Dwukanałowy zestaw zdalnego sterowania ELMES DWB200HShet wyposażony jest w wyłącznik antysabotażowy otwarcia obudowy (TAMPER), dwie czerwone diody LED sygnalizacji załączenia wyjścia 1 i 2 oraz dwukolorowy LED, który świeci na czerwono przy wyłączonym, a na zielono przy  załączonym wyjściu nr 1. Zestaw zawiera odbiorniki superheterodynowym (DWB100HRhet) zapewniającym większy zasięg działania i oferującym dodatkowe tryby pracy.

  • Dwa tryby
  • Obsługa do 104 pilotów
  • Zasięg do 200 metrów
  • Kodowane w systemie KEELOQ®

Specyfikacja

Model

DWB200HShet

Producent

Elmes

Pamięć pilotów 104
Czułość  -105 dBm
Pobór prądu  przy zasilaniu 12VDC 12 mA + 28 mA na każdy załączony przekaźnik
Pobór prądu  przy zasilaniu 24VDC 6 mA + 14 mA na każdy załączony przekaźnik
Temperatura pracy od -20 do + 40°C
Tryby pracy wyjść

monostabilny: czas załączenia wyjścia: od 0,25s do 4 godzin

bistabilny: włącz – wyłącz,