0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

STM-2K to miniaturowy sterownik do lamp, stworzony przez Elmes Elektronik. Urządzenie zostało stworzone w celu zdalnego załączania jednego lub dwóch urządzeń zasilanych z sieci 230VAC, np. lamp. Miniaturowa obudowa sterownika pozwala na instalację go w puszce instalacyjnej podtynkowej o głębokości 60mm, pod pojedynczym (jeśli zamierzamy wykorzystać tylko jedno wyjście sterownika) lub podwójnym (jeśli dwa), monostabilnym wyłącznikiem ściennym (tzw. dzwonkowym).

STM-2K korzysta z systemu kodu zmiennego KEELOQ®, który gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Każda transmisja do odbiornika jest kodowana i inna niż poprzednia. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa. Istnieją 3 wersje tego sterownika, które różnią się sposobem działania (STM-2K, STM-2K ver 2 i STM-2K ver 4).

Sterownik STM-2K współpracuje ze wszystkimi pilotami Elmes na pasmo 433,92 MHz. Każdy z dwóch przycisków pilota steruje odrębnym wyjściem sterownika. Każde z wyjść sterownika może pracować w jednym z dwóch trybów, ustawianym niezależnie dla każdego wyjścia.

  • Współpraca ze wszystkimi pilotami Elmes na pasmo 433,92 MHz
  • Pamięć 112 pilotów
  • System kodu zmiennego KEELOQ®
  • Do zdalnego załączania do dwóch urządzeń zasilanych z sieci 230VAC

Specyfikacja

Model STM-2K
Producent

Elmes Elektornik

Zasilanie 230VAC (0,3VA w stanie spoczynku, 0,7VA przy załączeniu obu przekaźników
Obciążalność wyjść na silnik 250V~ 5A max
Pamięć 112 pilotów
Napięcie na wejściach sterujących nr 6 i 7 250V~ maks.
Czas podtrzymania dla wyjścia pracującego w trybie 2 od 0,5s do 4,5h
Zakres temperatur pracy  od -20 do +55ºC
Wymiary zewnętrzne (d/s/w) 42/35/21mm