0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Dwukierunkowa komunikacja 868 MHz
  • Szyfrowanie AES-128
  • Wyświetlacz LED
  • Zasięg 1600 m

Moduł przekaźnikowy DS-PM1-O1H-WE firmy Hikvision to funkcjonalne urządzenie do systemów alarmowych. Jest dwukierunkowy, bezprzewodowy i tak zaprojektowany, żeby można było go łatwo ukryć. Urządzenie można skonfigurować pod różne możliwe scenariusze, w zależności od potrzeb użytkownika. Sterowanie urządzeniem odbywa się zdalnie z poziomu aplikacji, pilota lub przycisku.

Moduł przekaźnikowy Hikvision ma jedno wyjście antysabotażowe, które może być także użyte jako wejście strefowe.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Specyfikacja

Ilość przycisków

1, do rejestracji

Wyjście przekaźnikowe

1, NO/NC (AC 100 do 240 v, Max. 13 A)

Port szeregowy

1, do debugowania

Transmisja

Dwukierunkowa, RF 2 GFSK

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1600 m

Zasilanie

AC 100 v do 240 v, 50/60 HZ

Materiał

Tworzywo sztuczne

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C

Montaż

Natynkowy lub wewnątrz puszki 86

Wymiary

38 mm x 25 mm x 18 mm

Waga

31.5 g

Do pobrania