0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

CB32 GN to bezprzewodowa centrala alarmowa z GSM, stworzona przez Elmes Elektronik. Centrala została stworzona do instalacji systemów alarmowych sygnalizacji włamania, napadu i kontroli dostępu. Urządzenie jest kompatybilne z bezprzewodowymi detektorami i pilotami produkcji Elmes Elektronik. Dzięki użyciu klawiatury numerycznej i podświetlanego panelu LCD mamy możliwość na łatwą i przyjemną obsługę oraz programowanie centrali.

Niski pobór prądu pozwala na ponad 24 godzinną pracę centrali w trybie zasiania awaryjnego, z akumulatorami Li-ION o pojemności minimum 600 mAh. Zegar czasu rzeczywistego, który został użyty w CB32 GN umożliwia nam precyzyjne określenie czasu ostatnio zarejestrowanych zdarzeń (do 256).

Bezprzewodowa centrala alarmowa z GSM ELMES CB32 GN obsługuje do 16 użytkowników systemu i do 32 detektorów bezprzewodowych, z możliwością definiowania ich nazw. Funkcja podpięcia centrali do komputera stacjonarnego znacznie upraszcza konfigurację centrali i pozwala uaktualniać jej oprogramowanie. Możliwe jest zastosowanie centrali CB32 GN jako podsystemu w alarmach przewodowych.

Bezprzewodowa centrala alarmowa z GSM ELMES CB32 GN może być zasilana z linii zasilającej systemu przewodowego, a jej wyjścia alarmowe mogą być łączone do centrali przewodowej. Wszystkie funkcje i ustawienia odnoszące się do komunikacji GSM występujące w menu centrali są nieaktywne. CB32 GN na wyświetlacz podświetlany na niebiesko. Dostępne są też centrale z białym i zielonym wyświetlaczem (CB32 GB, CB32 GZ).

  • 16 użytkowników
  • 32 detektorów bezprzewodowych
  • Podświetlany panel LCD
  • Moduł GSM

Do pobrania