0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Inteligentna wtyczka 230V AC Satel ASW-200 E umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie podłączonych urządzeń. Wtyczka przeznaczona jest do pracy w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2/ABAX.

Cechy ASW-200 E:

– Umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi
– Wykorzystywana do komunikacji łączność radiowa zapewnia aż 1000 m zasięgu
– Pokazuje aktualny pobór mocy przez podłączone do niej urządzeni
– Wyposażona jest w programowe zabezpieczenia przed przeciążeniem i przegrzaniem
– Wytrzymuje obciążenie do 2300 W
– Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
– Specjalna mieszanka antypalna
– Wyłącza się, gdy jej temperatura przekroczy 100°C
– Automatycznie włączy się ponownie, gdy jej temperatura wróci do normy
– Zdalne konfigurowanie
– Wskaźniki LED do sygnalizacji
– Występuje także w wariancie z gniazdem sieciowym typu F (SCHUKO).

Satel Profesjonalne Systemy Alarmowe

Świetlna inteligencja

Poznaj LED Ring – rozwiązanie, które pozwoli Ci na szybką diagnozę pracy podłączonych do ASW-200 urządzeń. LED Ring może pracować w dwóch trybach:

ASW-200_skala

Tryb monitorowania

Spójrz, jak LED Ring w ASW-200 mieni się na 32 odcienie w zależności od pobieranego prądu przez podłączone urządzenie. Płynnie przechodzące od niebieskiego do czerwonego kolory LED Ring szybko pozwolą Ci określić poziom poboru mocy.

ASW-200_skala

Tryb punktu świetlnego

LED Ring posiada dodatkowy tryb pracy w którym świeci tylko na jeden wybrany kolor z siedmiu dostępnych. Wybierz swój ulubiony! Do wyboru koloru służy przycisk umieszczony na obudowie wtyczki. LED Ring możesz też całkowicie wyłączyć

Spectrum LED 3B

Domowa harmonia

Zobacz jak bezpieczeństwo i komfort w Twoim domu łączą się w jedną skoordynowaną całość. Inteligentna wtyczka ASW-200 została zaprojektowana tak, by harmonijnie współgrać z Twoim systemem alarmowym SATEL.

Oszczędności w budżecie

Gdy wyjdziesz z domu i załączysz czuwanie systemu alarmowego, wyłączy on wszystkie lub wybrane wtyczki ASW-200. Dzięki temu urządzenia nie pobierają prądu w czasie Twojej nieobecności. Dla Twojego domowego budżetu to realna oszczędność.

Pomysłowa ochrona

W połączeniu z inteligentną centralą SATEL, wtyczki ASW-200 mogą symulować obecność domowników za pomocą czasowego załączania świateł. To popularna technika, która zniechęca potencjalnych włamywaczy.

Alarm i automatyka

Informacje otrzymane od urządzeń systemu alarmowego mogą także zostać wykorzystane do sterowania inteligentną wtyczką ASW-200. Gdy któreś z urządzeń detekcyjnych wykryje ruch w polu widzenia, automatycznie zostanie włączona lampa podłączona do wtyczki.

ASW-200 można kontrolować na kilka różnych sposobów:

Aplikacja mobilna satel

Steruj swoim smart home gdziekolwiek tylko jesteś. W zależności od tego, która z naszych central alarmowych nadzoruje Twój dom, pobierz bezpłatnie jedną z autorskich aplikacji SATEL

inteligentna_wtyczka_satel_asw200_e_6d2bcd0983f44

Manipulator systemu alarmowego

Urządzenia systemu ABAX2 współpracują z centralami alarmowymi SATEL. Wykorzystaj to i połącz ASW-200 ze swoim systemem alarmowym, by inteligentnymi wtyczkami sterować za pomocą manipulatora.

inteligentna_wtyczka_satel_asw200_e_a10be2596b637

Pilot zdalnego sterowania

Steruj wtyczkami ASW-200 za pomocą przycisków pilota. Zawsze gdy nie chcesz lub nie możesz podejść do urządzenia, możesz je wygodnie włączyć lub wyłączyć.

inteligentna_wtyczka_satel_asw200_e_d4a36bd14090e

Wyższy poziom komfortu

Oświetlenie w Twoim domu może pracować w pełni automatycznie, pracując według zaprogramowanych harmonogramów czy po wykryciu obecności w pomieszczeniu.

Wyłącz router, odczekaj 20 sekund… Stop! Z wtyczką ASW-200 zresetujesz router jednym kliknięciem, niezależnie od tego jak głęboko czy wysoko jest położony.

Zapomnij o sięganiu do gniazdka za każdym razem, gdy chcesz odłączyć ładowarkę od swojego laptopa. Inteligentna wtyczka ASW-200 może na Twoje polecenie lub w czasie załączenia alarmu odłączyć zasilanie, by ładowarka nie pobierała niepotrzebnie prądu.

W trosce o Twoją prywatność ASW-200 może automatycznie wyłączyć zasilanie kamer wideo, gdy alarm nie jest załączony. Po uzbrojeniu inteligentne wtyczki włączą się uruchamiając ponownie kamery.

ASW-200 może sterować ogrzewaniem podłogowym w zależności od ustawionego harmonogramu. Ogrzewanie zostanie włączone tylko wtedy, gdy jesteś w domu, by niepotrzebnie nie marnować energii.

Gdy Twój system wykryje wyciek wody dzięki czujce zalania, ASW-200 zamknie podłączony elektrozawór wody, zapobiegając dalszemu wyciekowi.

Dzięki opcji harmonogramów możesz ustalić kiedy Twój ogród ma być podlewany. Zraszacze mogą się włączać tylko wtedy, gdy załączone jest czuwanie alarmu – czyli podczas nieobecności domowników.

Wyobraź sobie, że w lecie po pracy wracasz do domu, gdzie panuje idealna temperatura. Z ASW-200 możesz zdalnie włączyć klimatyzator, będąc z dala od domu

Specyfikacja

Model

ASW-200 E

Producent

Satel

Zakres temperatur pracy

-10°C…+55°C

Masa

60 [g]

Maksymalna wilgotność 93±3%
Pasmo częstotliwości pracy 868,0 ÷ 868,6 [MHz]
Wymiary ø45 x 67 [mm]
Klasa środowiskowa wg EN50130-5 II
Spełniane normy EN 50130-4, EN 50130-5
Napięcie zasilania 230 [V AC, 50-60 Hz]
Pobór mocy w trybie gotowości 1 [W]
Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym) dla ABAX

do 500 [m]

Prąd znamionowy (obciążenie rezystancyjne)

10 [A]

Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym) dla ABAX 2 do 1000 [m]