0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Pyronix MC1MINI-WE to dwukierunkowy bezprzewodowy kontaktron. Wykorzystuje technologię ITDC, która umożliwia natychmiastowe uaktywnianie urządzeń i przełączanie ich do trybu uśpienia, zapewniając ciągłą komunikację centrali z urządzeniami bezprzewodowymi i oszczędne korzystanie z baterii. Ponadto ta technologia umożliwia instalatorom sterowanie poszczególnymi urządzeniami oraz gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo bezprzewodowego systemu dla użytkowników. Przy wykorzystaniu centrali alarmowej AxHub kontaktron umożliwia szybkie poinformowanie o potencjalnym wtargnięciu. Jest to znakomite rozwiązanie zarówno do domów, jak i do użytku komercyjnego.

  • Częstotliwość transmisji 868MHz
  • Wskaźniki siły sygnału (SSI)
  • Zasilanie baterią CR123A
  • Gwarancja 24 miesięce

Łatwy w obsłudze i stylowy!

Centrale alarmowe AXhub używają komunikatów głosowych podczas konfiguracji systemu oraz informuje użytkownika końcowego o bieżących zdarzeniach. System jest też kompatybilny z aplikacją Hik-Connect oraz innymi ścieżkami dostępu jak na przykład system CMS lub obsługa w Chmurze. Wykorzystanie wspomnianej chmury pozwala w pełni kontrolować system z każdego miejsca na ziemi! Możesz zdalnie uzbroić lub rozbroić alarm czy też monitorować wszystkie zdarzenia. Chmura pozwala też uruchomić rewolucyjny system IVaaS, który pozwala użytkownikowi na szybkie i proste potwierdzenie alarmu z wykorzystaniem wideo weryfikacji! Poza obsługą z aplikacji system kontrolować można też pilotem.

AXHUB

Specyfikacja

Model

MC1MINI-WE

Producent

Pyronix

Czujnik magnetyczny

tak

Zabezpieczenie antysabotażowe

Panel przedni i tylny

Wskaźnik testu czujnika

Sygnał, alarm

Magnes w zestawie

tak

Wskaźniki siły sygnału (SSI)

tak

Szybkie sterowanie urządzeniami w trybie komunikacji dwukierunkowej (ITDC)

tak

Protokół szyfrowania Pyronix zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa dwukierunkowego bezprzewodowego przesyłania danych (TDE)

tak

Inteligentne wykrywanie zagłuszania

tak

Programowany czas nadzoru bezprzewodowego

tak

Nadajnik-odbiornik FM 868 MHz

tak

Zapamiętywanie jednym przyciskiem

tak

Metoda transmisji

Pełne szyfrowanie z losowo generowanym kodem

Zasięg transmisji

1600 m w otwartej przestrzeni

Certyfikowana temperatura pracy

Od –10°C do 40°C

Wymiary

27 x 104 x 25mm
Magnes: 14 x 49 x 16mm

Zasilanie

1 bateria litowa CR123A, 3 V