0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Częstotliwość transmisji 868MHz
  • Wskaźniki siły sygnału (SSI)
  • Zasilanie baterią CR123A
  • Bezprzewodowa technologia Tri-X

Kontaktron Hikvision DS-PDMC-EG2-WE jest bezprzewodowym czujnikiem otwarcia okna lub drzwi, który w momencie wtargnięcia lub nieautoryzowanego wejścia niezwłocznie przesyła zdarzenie do centrali.

Czujka może pracować na linii opóźnionego wejścia, umożliwiając w określonym czasie rozbrojenie systemu.

Urządzenie należy do serii Hikvision AX PRO i jak wszystkie urządzenia tej serii wykorzystuje dwukierunkową komunikację bezprzewodową.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

Specyfikacja

Czujnik magnetyczny

tak

Czujnik udarowy

tak

Zabezpieczenie antysabotażowe

Panel przedni i tylny

Wskaźnik testu czujnika

Sygnał, bateria, alarm, sabotaż

Terminal wejścia rozwiernego i kontaktron

tak

Magnes w zestawie

tak

Wejście zabezpieczenia antysabotażowego

tak

Wskaźniki siły sygnału (SSI)

tak

Szybkie sterowanie urządzeniami w trybie komunikacji dwukierunkowej (ITDC)

tak

Inteligentne wykrywanie zagłuszania

tak

Dwukierunkowa komunikacja bezprzewodowa

tak

Częstotliwość transmisji

868 MHz

Technologia

Bezprzewodowa technologia Tri-X

Zasięg transmisji

1600 m (otwarta przestrzeń)

Certyfikowana temperatura pracy

Od –10°C do 55°C

Wymiary

22.5mm × 103mm × 23.2mm

13mm × 34.4mm × 11.4mm

Zasilanie

Bateria CR123A x 1, 3 V

Żywotność do 5 lat

Waga

59 g