0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Napięcie 9-16 VDC z zabezpieczeniem
  • Zasięg 8 m/ 120°
  • Częstotliwość transmisji 868 MHz
  • Wysokiej jakości wielokierunkowy czujnik mikrofonowy

Przewodowa, akustyczna czujka zbicia szyby DS-PDBG8-EG2 marki Hikvision to niezawodne urządzenie do systemów alarmowych. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia wielokierunkowy czujnik mikrofonowy, bardzo czuły i ciągły w detekcji. Urządzenie ma szeroki zakres dostosowania napięcia od 9 do 16 VDC z zabezpieczeniem przed odwrotnym podłączeniem biegunów. Posiada zasięg detekcji do 8m / 120°. Polecana do montażu ściennego lub sufitowego.

Rezystory końcowe (EOL) do wyboru: rezystancja alarmu: 1K, 2K2, 4K7, 5K6, 6K8.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Specyfikacja

Sposób detekcji

Czujnik akustyczny

Kąt detekcji

120°

Zasięg detekcji

 8 m

Grubość szyby 2.4 mm do 6.4 mm
Wymiar szyby 0.3 m x 0.3 m do 3 m x 3 m
Zabezpieczenie sabotażowe

Przód

Zasilanie

9-16 VDC

Napięcie 12 V

Pobór mocy 25 mA

Metoda transmisji

Przewód

Montaż

Ścienny lub sufitowy

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C

Wymiary

38.8 mm × 107 mm × 22.5 mm

Waga

49.5 g

Do pobrania