0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Optyka 3D z ochroną strefy podejścia, bez martwej strefy
  • Zasięg 12 m
  • Częstotliwość transmisji 868 MHz
  • Wysokość montażu 1.8-2.4 m

Dualna czujka PIR + MW DS-PDD12P-EG2-WE firmy Hikvision to nowoczesne urządzenie do monitoringu. Jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i w pełni zdalnie sterowalna za pomocą intuicyjnej aplikacji. Czujka inteligentnie wykrywa ruch i mikrofale, ma alarmy napadowe oraz kontrolujące stan baterii. Zasięg detekcji sięga do 12 metrów, a szybkość wykrywanych obiektów to od 0.3 do 2 m/s. Czujka Hikvision ma opcję wykrywania do 52 stref.

Czujniki PIR

Działanie czujki PIR+MW

Czujki ruchu są podstawowymi urządzeniami służącymi do wykrycia wtargnięcia intruza przez system alarmowy. Czujki PIR+MW działają w oparciu o dwa niezależne sposoby detekcji: podczerwień (PIR) i mikrofalowy układ radarowy (MW). Oprócz analizy otoczenia za pomocą podczerwieni, wykrywającej szybkie zmiany temperatury w wyznaczonych obszarach interpretowanych jako ruch, urządzenie wykorzystuje fale elektromagnetyczne (mikrofale) do rozpoznawania zmian częstotliwości fali odbitej w stosunku do fali nadawanej (efekt Dopplera). Podczerwień dobrze działa w rozpoznawaniu ruchu poprzecznego w stosunku do czujki, a mikrofala w kierunku do i od czujki. Kombinacja tych dwóch technologii detekcji (układ AND) pozwala zminimalizować ilość fałszywych alarmów, wynikających z niestabilnych warunków pracy.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Specyfikacja

Sposób detekcji

PIR, Mikrofalowy

Zasięg detekcji

12 m, kąt: 85,9 °

Ilość stref

52

Model czujnika pyroelektrycznego

SFG321-711

Ustawialna czułość

Auto, Wysoka, Odporność na zwierzęta (30 kg)

Transmisja

Technologia: bezprzewodowa Tri-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1600m (otwarta przestrzeń)

Filtr światła białego

6500 Lux

Zabezpieczenie sabotażowe

przód, tył

Zasilanie

Bateria: CR123A × 2; 3 V

Żywotność do 5 lat

Szybkość detekcji

0.3 do 2 m/s

Wysokość montażu

1,8 do 2,4 m, zalecany: 2,2 m

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C

Wymiary

65.5 mm × 103 mm × 48.5 mm

Waga

141 g

Do pobrania