0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • SEC (ang. Smart Environmental Control) + 3D
  • Zasięg 12 m
  • Częstotliwość transmisji 868 MHz
  • Wysokość montażu 1.8-2.4 m

Pasywna czujka podczerwieni PIR DS-PDPC12P-EG2-WE firmy Hikvision z wbudowaną kamerą to nowoczesne urządzenie do monitoringu. Jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i w pełni zdalnie sterowalna za pomocą intuicyjnej aplikacji. Czujka PIR inteligentnie wykrywa ruch, ma alarmy napadowe oraz kontrolujące stan baterii. Zasięg detekcji sięga do 12 metrów, a szybkość wykrywanych obiektów to od 0.3 do 2 m/s. Czujka Hikvision ma opcję wykrywania do 52 stref.

Czujniki PIR

Działanie czujki PIRCAM

Czujki podczerwieni są podstawowymi urządzeniami służącymi do wykrycia wtargnięcia intruza (jego ruchu) przez system alarmowy. Czujka PIR dzięki wbudowanej kamerze pozwala dodatkowo wizualnie weryfikować zdarzenia. Analizują one otoczenie, wykrywając szybkie zmiany temperatury w wyznaczonych obszarach, które są interpretowane jako ruch. Czujki PIR nie wysyłają żadnych sygnałów, a jedynie odbierają te wysyłane przez otoczenie, zatem są czujkami pasywnymi.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Specyfikacja

Sposób detekcji

PIR, weryfikacja wideo

Ilość stref

52

Zasięg detekcji

12 m, kąt: 85,9 °

Model czujnika pyroelektrycznego

SFG321-711

Ustawialna czułość

Auto, Wysoka, Odporność na zwierzęta (30 kg)

Transmisja

Technologia: bezprzewodowa CAM-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 800m (otwarta przestrzeń)

Wideo

Matryca: ASX340, JPEG

Rozdzielczość: 640×480/ 320×240/ 160×120

Kąt widzenia: 88° (w poziomie), 68° (w pionie)

1X LED IR

Filtr światła białego

6500 Lux

Zabezpieczenie sabotażowe

przód, tył

Zasilanie

Bateria: CR123A × 3; 3 V

Żywotność do 6 lat

Szybkość detekcji

0.3 do 2 m/s

Wysokość montażu

1,8 do 2,4 m, zalecany: 2,2 m

Temperatura pracy

-10 °C do +55 °C

Wymiary

72.2 mm × 120.5 mm × 56.7 mm

Waga

210 g

Do pobrania