0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Szybkość detekcji 0.3 do 2 m/s
  • Zasięg 15 m
  • Częstotliwość transmisji 868 MHz
  • Wysokość montażu 2.4-3.6 m

Pasywna czujka kurtynowa PIR DS-PDC15-EG2-WE firmy Hikvision to nowoczesne urządzenie do monitoringu. Jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i w pełni zdalnie sterowalna za pomocą intuicyjnej aplikacji. Czujka PIR inteligentnie wykrywa ruch, charakteryzuje się dużym zasięgiem (15 m) przy wąskim kącie (6.3°) detekcji. Szybkość wykrywanych obiektów to od 0.3 do 2 m/s. Czujka Hikvision ma opcję wykrywania do 18 stref. Ma wbudowane alarmy napadowe i łatwo wymienialną baterię.

Czujniki PIR

Działanie czujki PIR

Czujki podczerwieni są podstawowymi urządzeniami służącymi do wykrycia wtargnięcia intruza (jego ruchu) przez system alarmowy. Analizują one otoczenie, wykrywając szybkie zmiany temperatury w wyznaczonych obszarach, które są interpretowane jako ruch. Czujki PIR nie wysyłają żadnych sygnałów, a jedynie odbierają te wysyłane przez otoczenie, zatem są czujkami pasywnymi.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Specyfikacja

Sposób detekcji

PIR

Ilość stref

18

Zasięg detekcji

15 m, kąt: 6,3°

Model czujnika pyroelektrycznego

SFG321-711

Filtr światła białego

6500 Lux

Zabezpieczenie sabotażowe

Przód, tył

Zasilanie

Bateria: CR123A × 1; 3 V

Żywotność do 5 lat

Szybkość detekcji

0.3 do 2 m/s

Transmisja

Technologia: bezprzewodowa Tri-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1600 m (otwarta przestrzeń)

Wysokość montażu

2,4 do 3,6 m

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C

Wymiary

65.5 mm × 103 mm × 48.5 mm

Waga

128 g

Do pobrania