0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Częstotliwość transmisji 868 MHz
  • Wskaźnik siły sygnału SSI
  • Zasilanie baterią CR2450
  • Bezprzewodowa technologia Tri-X

Kontaktron Hikvision DS-PDMCS-EG2-WE jest bezprzewodowym czujnikiem otwarcia okna lub drzwi, który w momencie wtargnięcia lub nieautoryzowanego wejścia niezwłocznie przesyła zdarzenie do centrali. Małe gabaryty urządzenia gwarantują dyskrecję i bezpieczeństwo po zamontowaniu.

Czujka może pracować na linii opóźnionego wejścia, umożliwiając w określonym czasie rozbrojenie systemu.

Urządzenie należy do serii Hikvision AX PRO i jak wszystkie urządzenia tej serii wykorzystuje dwukierunkową komunikację bezprzewodową.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

Specyfikacja

Zabezpieczenie antysabotażowe

Panel przedni i tylny

Wskaźnik testu czujnika

Sygnał

Magnes w zestawie

tak

Wskaźniki siły sygnału (SSI)

tak

Szyfrowanie transmisji

AES-128

Dwukierunkowa komunikacja bezprzewodowa

tak

Częstotliwość transmisji

868 MHz

Technologia

Bezprzewodowa technologia Tri-X

Zasięg transmisji

1200 m (otwarta przestrzeń)

Certyfikowana temperatura pracy

Od –10°C do 55°C

Wymiary

29 mm × 69 mm × 10 mm

14 mm × 69 mm × 10 mm

Zasilanie

Bateria CR2450 x 1; 3 V

Żywotność do 3 lat

Waga

247 g