0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Technologia Tri-X
  • Zasięg regulowany do 8 m
  • Częstotliwość transmisji 868 MHz
  • Montaż ścienny lub sufitowy

Bezprzewodowa, akustyczna czujka zbicia szyby DS-PDBG8-EG2-WE marki Hikvision to niezawodne urządzenie do systemów alarmowych. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia wielokierunkowy czujnik mikrofonowy, bardzo czuły i ciągły w detekcji. Urządzenie ma łatwą do wymiany baterię z zabezpieczeniem PCB. Posiada regulowany zasięg detekcji do 8m / 120°. Polecana do montażu ściennego lub sufitowego.

Czujka akustyczna jest łatwa w konfiguracji i instalacji za pomocą aplikacji Hik-Connect i Hik-ProConnect. Do wyboru dostępnych jest także wiele metod rejestracji w zależności od preferencji użytkownika.

Czujka zbicia szyby jest odporna na zagłuszanie radiowe poprzez odpowiednie dobranie kanału częstotliwości transmisji (ang. frequency hopping).

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Specyfikacja

Sposób detekcji

Czujnik akustyczny

Czułość

2 m, 4 m, 6 m, 8 m

Zasięg detekcji

 8 m

Grubość szyby 2.4 mm do 6.4 mm
Wymiar szyby 0.3 m x 0.3 m do 3 m x 3 m
Zabezpieczenie sabotażowe

Przód, tył

Zasilanie

Bateria: CR123A × 2; 3 V

Żywotność do 5 lat

Transmisja

Technologia: bezprzewodowa Tri-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1600 m (otwarta przestrzeń)

Montaż

Ścienny lub sufitowy

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C

Wymiary

38.8 mm × 107 mm × 24.5 mm

Waga

83 g

Do pobrania