0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Wskaźnik LED
  • Bateria o żywotności do 10 lat
  • Częstotliwość transmisji 868 MHz
  • Montaż – sufit

Bezprzewodowa czujka dymu Hikvision DS-PDSMK-S-WE jest nowoczesnym rozwiązaniem stosowanym w systemach alarmowych. W urządzeniu zastosowano wysokiej jakości komorę z czujnikiem fotoelektrycznym. Czujka Hikvision jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i w pełni zdalnie sterowalna za pomocą intuicyjnej aplikacji.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Specyfikacja

Sposób detekcji

Komora z czujnikiem fotoelektrycznym

Sygnalizator dźwiękowy

85 dB @ 3 m

Zasilanie

Bateria: 1 x CR17450; 3 V

Żywotność do 10 lat, niewymienna

Transmisja

Technologia: bezprzewodowa RF

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 800 m (otwarta przestrzeń)

Montaż

Sufitowy

Temperatura pracy

-10 °C do 60 °C

Wymiary

φ102 × 35 mm

Waga

125 g

Do pobrania