0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

– LAN, Wi-Fi, 3/4G
– częstotliwość: 868 Mhz
– strefy przewodowe: 16
– wyjścia przewodowe: 2
– zasilanie: Wbudowany akumulator litowy 4520 mAh

– wyjścia bezprzewodowe: do 96 (w tym PIRCAM & przewodowe strefy/wyjścia)
– ilość użytkowników: 46 (+1 instalator, +1 administrator)
– aplikacje: Hik-Connect, Hik-ProConnect, IVMS4200
– bezprzewodowy protokół komunikacyjny Tri-X/Cam-X

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, dedykowana dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

W skład systemu wchodzi bezprzewodowa czujka alarmowa PIR z wbudowaną kamerą – PIRCAM. Naruszenie czujki weryfikowane jest na podstawie serii zdjęć z kamery. Ponadto, w czasie rzeczywistym zdarzenie alarmowe wysyłane jest do stacji monitorowania alarmów, a potwierdzane materiałem wideo.

Urządzenie wykorzystuje też niezależny protokół bezprzewodowy CAM-X, wyposażony w praktyczne funkcje inteligentnego automatycznego parowania, nadzoru bezprzewodowego, czy podtrzymania bateryjnego nawet do 35 h.

Szeroki wybór akcesoriów i czujek zapewnia skuteczne i natychmiastowe przekazywanie informacji o niebezpieczeństwie. Do tego marka HIKVISION posiada w swojej ofercie kompatybilne z systemem sygnalizatory i przyciski napadowe.

Główne cechy systemu AX PRO:

100% zdalne monitorowanie obiektów przez instalatora dzięki aplikacji Hik-ProConnect.

Wydajna i wyjątkowo szybka bezprzewodowa transmisja dzięki technologii Tri-X.

Zdarzenia rejestrowane przez wewnętrzną bezprzewodową czujkę PIRCAM z kamerą (dbanie o prywatność, aktywna tylko, gdy system jest uzbrojony).

Sterowanie przez aplikację (Hik-Connect),  inteligentne zdalne programowanie i skuteczne zarządzanie wieloma lokalizacjami (Hik-ProConnect).

Najnowsza technologia sygnalizacji i weryfikacji alarmów (wideo, alarm, syrena).

Prosta i intuicyjna obsługa urządzenia, łatwa instalacja.

Dwuścieżkowa komunikacja: LAN/Wi-Fi (2,4 GHz) jako podstawowa sieć transmisyjna oraz GPRS/3G/4G jako drugorzędna).

Stabilna komunikacja przez sieć komórkową (2 karty SIM – zapobieganie utraty danych, funkcje wykrywające i raportujące błędy).

Odporność na zwierzęta do 30 kg.

Dodatkowe akcesoria: czujka zbicia szyby, magnetyczna czujka wstrząsowa.

Funkcje: uzbrajanie, rozbrajanie, kasowanie alarmów w różnych strefach (do 32).

Nowoczesny, spójny design.

Innowacja w świecie zdalnych systemów alarmowych i wideo.

Ochrona osób i obiektów w jednym inteligentnym rozwiązaniu.

Dwustronna komunikacja

Do centrali podłączyć można wiele urządzeń bezprzewodowych. Bezpieczne działanie systemu zapewnia dwustronna komunikacja szyfrowana protokołem AES-128. Urządzenie przekazuje informacje do centrali i stale podtrzymuje połączenie. Zerwanie połączenia bezprzewodowego raportowane jest do centrali jako usterka.

Mnogość połączeń

Różnorodność wariantów komunikacji pozwala na dopasowanie systemu do każdego użytkownika. Do wyboru mamy połączenie LAN, WLAN, GPRS czy 3G/4G. Zwiększa to skuteczność systemu. Asynchroniczne połączenia z wieloma urządzeniami gwarantują, że zdarzenia alarmowe z czujek skutecznie dotrą do centrali.

Zdalna obsługa

Aplikacja Hik-Connect pozwala na sprawną obsługę wszystkich urządzeń Hikvision. Oferuje użytkownikowi zdalny do nich dostęp. Po otrzymaniu powiadomienia o alarmie użytkownik może łatwo przejść do podglądu na żywo z kamer i kontrolować sytuację lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Hik-ProConnect jest profesjonalnym narzędziem dla instalatora.

Specyfikacja DS-PWA96-M2H-WE

Wyjścia alarmowe

96

Ilość obsługiwanych stref

32

Strefy przewodowe

16

Wyjścia przewodowe

2

Obsługa PIRCAM

Tak

Obsługa sygnalizatorów akustycznych

Do 6

Obsługiwana Repeater’ów bezprzewodowych / tagów

Do 4 / 48

Komunikacja dwukierunkowa

Tak

Częstotliwość RF

868 MHz

Zasilanie

Wbudowany akumulator litowy 4520 mAh

Komunikat głosowy Tak
Wbudowany głośnik

Tak

GPRS, 3/4G, Wi-Fi, Lan

Tak

Aplikacje do zarządzania Hik-Connect/Hik-ProConnect/Web Portal/ IVMS4200/ Convergence Cloud
Ilość użytkowników

46 (+1 instalator, +1 administrator)

Temperatura pracy

-10°C do 40°C 

Materiał

Plastik

Wymiary

1083 g (bez baterii)

 

Do pobrania