0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Zasięg 1600 m
  • Technologia Tri-X
  • Zabezpieczenie antysabotażowe przednie i tylne
  • Częstotliwość 868 MHz
  • Dwukierunkowa komunikacja
  • Wbudowany akumulator litowy

Repeater Hikvision DS-PR1-WE wykorzystuje dwukierunkową komunikację bezprzewodową o częstotliwości 868 MHz oraz szyfrowanie AES-128. Wzmacniacz obsługuje protokół komunikacyjny Tri-X i należy do serii Hikvision AX PRO.

Cały system alarmowym możemy nadzorować i konfigurować przy użyciu aplikacji Hik-Connect i Hik-ProConnect. Do tego ma łatwą instalację i wiele metod rejestracji do wyboru w zależności od preferencji użytkownika. Repeater ma opcję automatycznego znajdywania i podłączania urządzeń radiowych.

Urządzenie Hikvision ma wbudowany akumulator litowy, który ma możliwość podtrzymania bateryjnego do 35 godzin. Dzięki temu komunikacja jest stabilna i bezpieczna.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

Specyfikacja

Software

Automatyczna parowanie PIRCAM

Hardware

2x port szeregowy, do debugowania

1x przełącznik zasilania

Transmisja

Technologia bezprzewodowa Tri-x, dwukierunkowa

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1600 m (otwarta przestrzeń)

Modulacja: 2GFSK

Zasilanie

100 VAC ~ 240 VAC

Wbudowany akumulator litowy, do 35 godzin

Łącznik sabotażowy

Przedni i tylni

Temperatura pracy

-10°C do 55°C (wilgotność 10% do 90%)

Materiał

Tworzywo sztuczne

Wymiary

150 mm × 150 mm × 25 mm

Waga

372 g

Instalacja

Natynkowa

Do pobrania