0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Częstotliwość RF 868 MHz
  • Dwukierunkowa komunikacja
  • Odległość RF 1000 m
  • Stopień ochrony IP54

Przenośny, bezprzewodowy przycisk alarmowy DS-PDEBP1-EG2-WE należy do serii Hikvision AX PRO. Został zaprojektowany z myślą o jak największej użyteczności. Ma ochronę przed przypadkowym naciśnięciem i obudowę o stopniu ochrony IP54 odporną na codzienne warunki środowiskowe. Pełną konfigurację urządzenia można przeprowadzić zdalnie z poziomu aplikacji Hik-ProConnect i Hik-Connect.

Przycisk napadowy jest odporny na zagłuszanie radiowe poprzez odpowiednie dobranie kanału częstotliwości transmisji (ang. frequency hopping).

Przycisk alarmowy można umieścić w wygodnej opasce na rękę, w zależności od potrzeby użytkownika.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

Specyfikacja

Przycisk

1

Transmisja

Technologia bezprzewodowa Tri-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1000 m

Zasilanie

Bateria: 1x CR2035, 3 V

Żywotność do 3 lat

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C

Stopień ochrony

IP54

Wymiary

φ38 × 12mm

Waga

13.5 g

Do pobrania