0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Zasięg 1600 m
  • Łącznik sabotażowy przedni i tylni
  • Częstotliwość 868 MHz
  • Dwukierunkowa komunikacja

Syrena wewnętrzna Hikvision DS-PS1-I-WE to nowoczesne rozwiązanie w systemach alarmowych. Wykorzystuje dwukierunkową komunikację bezprzewodową o częstotliwości 868 MHz oraz szyfrowanie AES-128. Sygnalizator optyczno-akustyczny obsługuje protokół komunikacyjny Tri-X. W efekcie połączenie jest bezpieczne i stabilne. Urządzenie należy do serii Hikvision AX PRO

Cały system alarmowym możemy nadzorować i konfigurować przy użyciu aplikacji Hik-Connect i Hik-ProConnect. Do tego ma łatwą instalację i wiele metod rejestracji do wyboru w zależności od preferencji użytkownika.

Syrena jest odporna na zagłuszanie radiowe poprzez odpowiednie dobranie kanału częstotliwości transmisji (ang. frequency hopping).

Urządzenie wyposażone jest w przedni i tylny łącznik sabotażowy. Głośność syreny to 110 dB, generuje 3 rodzaje dźwięków alarmowych: alarm pożarowy, alarm napadowy i alarm włamaniowy.

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

Specyfikacja

Dwukierunkowa komunikacja

Tak

Częstotliwość RF

868 MHz

Szyfrowanie RF

AES-128

Modulacja RF

2GFSK

Odległość RF

1600 m (otwarty teren)

Pobór prądu

W stanie czuwania 30 od 40 µA

Zasilanie

Bateria CR123A x 3

Żywotność do 3 lat

Łącznik sabotażowy

Przedni i tylni

Głośność

90 do 110 dB

Temperatura pracy

-10°C do 55°C (wilgotność 10% do 90%)

Materiał

Tworzywo sztuczne

Wymiary

88 mm × 88 mm × 32 mm

Waga

169.5 g

Instalacja

Natynkowa

Do pobrania