0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu
  • Zasięg 1600 m
  • Poziom ochrony IP65
  • Łącznik sabotażowy przedni i tylni
  • Częstotliwość 868 MHz
  • Dwukierunkowa komunikacja
  • 4 baterie CR123A

Syrena Hikvision DS-PS1-E-WE wykorzystuje dwukierunkową komunikację bezprzewodową o częstotliwości 868 MHz oraz szyfrowanie AES-128. Sygnalizator obsługuje protokół komunikacyjny Tri-X. W efekcie połączenie jest bezpieczne i stabilne. Urządzenie należy do serii Hikvision AX PRO.

Posiada poziom ochrony IP65, co gwarantuje wysoką odporność na wszelkie zmiany atmosferyczne (wodę, kurz). Wyposażona jest w 4 baterie CR123A o żywotności do 3 lat oraz przedni i tylni łącznik sabotażowy.

Głośność syreny to 110 dB, generuje 3 rodzaje dźwięków alarmowych: alarm pożarowy, alarm napadowy i alarm włamaniowy.

Cały system alarmowym możemy nadzorować i konfigurować przy użyciu aplikacji Hik-Connect i Hik-ProConnect. Do tego ma łatwą instalację i wiele metod rejestracji do wyboru w zależności od preferencji użytkownika.

Syrena jest odporna na zagłuszanie radiowe poprzez odpowiednie dobranie kanału częstotliwości transmisji (ang. frequency hopping).

Systemy alarmowe AX PRO

Bezprzewodowy system alarmowy HIKVISION serii AX PRO to nowoczesne rozwiązanie w pełni sterowalne i konfigurowalne z poziomu aplikacji. Zastosowano w nim skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych.

Zastosowanie systemów alarmowych AX PRO skutecznie sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. Aplikacja Hik-ProConnect natomiast, jako aplikacja dla instalatora pozwala uruchomić system, monitorować usterki czy też zarządzać ustawieniami poprzez prostą platformę zarządczą. Hik-ProConnect umożliwia dostosowanie usług do potrzeb klientów instalatora (w wielu lokalizacjach) dzięki w pełni konwergentnym urządzeniom Hikvision, obejmującym systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, kontroli dostępu, domofonowe i inne.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

System obsługuje inteligentną funkcję IVaaS (ang. Intrusion Verification as a Service). Dzięki temu w przypadku zdarzenia alarmowego, wykorzystując równocześnie aktywujące się analizy systemów wideo i systemów antywłamaniowych, operator natychmiast otrzymuje 7-sekundowy film i serię zdjęć dokumentujących zdarzenie.

System AX PRO korzysta z bezpiecznych protokołów radiowych odpornych na próby zakłócenia sygnału ( a każdą taką próbę system zgłasza – jamming detection). Bezpieczeństwo i skuteczność monitoringu jest priorytetem firmy HIKVISION.

Zestaw alarmowy korzysta z bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Tri-X pozwalającego na bezpieczną i stabilną transmisję dalekiego zasięgu.

Duży zasięg

Każde urządzenie w systemie jest jednocześnie nadajnikiem i odbiornikiem. Transeiver z dużą czułością i dwustronną komunikacją pozwala na osiągnięcie zasięgu działania do 800 m w przestrzeni otwartej. System jest odporny na zagłuszanie radiowe poprzez odpowiednie dobranie kanału częstotliwości transmisji (ang. frequency hopping).

Dwustronna komunikacja

Do centrali podłączyć można wiele urządzeń bezprzewodowych. Bezpieczne działanie systemu zapewnia dwustronna komunikacja szyfrowana protokołem AES-128. Urządzenie przekazuje informacje do centrali i stale podtrzymuje połączenie. Zerwanie połączenia bezprzewodowego raportowane jest do centrali jako usterka.

Mnogość połączeń

Różnorodność wariantów komunikacji pozwala na dopasowanie systemu do każdego użytkownika. Do wyboru mamy połączenie LAN, WLAN, GPRS czy 3G/4G. Zwiększa to skuteczność systemu. Asynchroniczne połączenia z wieloma urządzeniami gwarantują, że zdarzenia alarmowe z czujek skutecznie dotrą do centrali.

Zdalna obsługa

Aplikacja Hik-Connect pozwala na sprawną obsługę wszystkich urządzeń Hikvision. Oferuje użytkownikowi zdalny do nich dostęp. Po otrzymaniu powiadomienia o alarmie użytkownik może łatwo przejść do podglądu na żywo z kamer i kontrolować sytuację lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Hik-ProConnect jest profesjonalnym narzędziem dla instalatora.

Specyfikacja

Dwukierunkowa komunikacja

Tak

Częstotliwość RF

868 MHz

Szyfrowanie RF

AES-128

Modulacja RF

2GFSK

Odległość RF

1600 m (otwarty teren)

Pobór prądu

W stanie czuwania 30 od 40 µA

Zasilanie

Bateria CR123A x 4

Żywotność do 3 lat

Lub  12 VDC

Łącznik sabotażowy

Przedni i tylni

Wskaźnik

Czerwony/ Zielony

Czerwony/ Niebieski, biały na płytce

Głośność

110 dB

Temperatura pracy

-25°C do 60°C (wilgotność 10% do 90%)

Materiał

Tworzywo sztuczne

Wymiary

190 mm × 200 mm × 47.3 mm

Waga

606.5 g

Poziom ochrony

IP65

Instalacja

Natynkowa

Do pobrania