0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Klawiatura bezprzewodowa DS-PKA-WLM-868 służy do uzbrojenia i rozbrajania systemu alarmowego AxHub. Szyfrowanie AES-128 sprawia że połączenie jest bezpieczne i niezawodne. Całym systemem AxHub możemy sterować bezpośrednio z aplikacji Hik-Connect lub przy użyciu iVMS. Posiadamy zatem pełną kontrolę nad naszym domem z dowolnego miejsca na ziemi. 

  • Odległość RF 800m
  • Klawiatura i karta
 
  • Częstotliwość RF 433MHz/868 MHz
  • Gwarancja 36 miesięcy
 

Łatwy w obsłudze i stylowy!

Centrale alarmowe AXhub używają komunikatów głosowych podczas konfiguracji systemu oraz informuje użytkownika końcowego o bieżących zdarzeniach. System jest też kompatybilny z aplikacją Hik-Connect oraz innymi ścieżkami dostępu jak na przykład system CMS lub obsługa w Chmurze. Wykorzystanie wspomnianej chmury pozwala w pełni kontrolować system z każdego miejsca na ziemi! Możesz zdalnie uzbroić lub rozbroić alarm czy też monitorować wszystkie zdarzenia. Chmura pozwala też uruchomić rewolucyjny system IVaaS, który pozwala użytkownikowi na szybkie i proste potwierdzenie alarmu z wykorzystaniem wideo weryfikacji! Poza obsługą z aplikacji system kontrolować można też pilotem.

AXHUB

Główne zalety AxHub

Duży zasięg

Odbiornik z dużą czułością wraz z dwustronną komunikacją pozwalają na osiągnięcie zasięgu działania do 800m w otwartej przestrzeni! Silny sygnał pozwala na eliminacje potrzeby zainstalowania dodatkowych urządzeń poszerzających zasięg a zatem zmniejsza też koszt całej instalacji

Dwustronna komunikacja

Do centrali podłączyć można wiele urządzeń bezprzewodowych. Aby zapewnić bezpieczne działanie systemu komunikacja z peryferiami odbywa się dwustronnie, urządzenie nie tylko przekazuje informacje do centrali ale też stale podtrzymuje połączenie a jego zerwanie, jednoznaczne z uszkodzeniem czujnika wywołuje alarm

Mnogość połączeń

Różnorodność wariantów komunikacji pozwala na dopasowanie systemu do każdego użytkownika. Do wyboru mamy połączenie LAN, WLAN, GPRS czy 3G/4G z wbudowanymi modułami. Tak wiele ścieżek połączenia zwiększa również skuteczność systemu, asymetryczne połączenia z wieloma urządzeniami gwarantują, że wiadomość alarmowa zostanie dostarczona do wszystkich użytkowników!

Kompatybilność Hik-connect

Aplikacja Hik-connect jest dobrze znana każdemu użytkownikowi urządzeń Hikvision. Łączy ona w sobie wszystkie urządzenia oferując kompleksową obsługę systemów. Dzięki integracji z aplikacją po otrzymaniu alarmu możemy łatwo przejść do podglądu na żywo z systemu monitoringu i kontrolować sytuację lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Specyfikacja

Prędkość RF

10.0 kbps/4.8 kbps

Częstotliwość RF

Bezprzewodowo 433MHz/868MHz

Szyfrowanie RF

AES-128

Modulacja RF

2GFSK

Dystans RF

800m (otwarty teren)

Zasilanie RF

10 dBm

Moduł RF

Komunikuje się z bezprzewodowym panelem sterowania

Karta

Obsługuje standardowe przesuwanie karty IC

Brzęczyk

1

Port szeregowy

1, zastrzeżone

Klawiatura numeryczna

10 guzików, 0-9

Klawisze funkcjonalne

6 guzików funkcyjnych: alarm pożarowy, uzbrojenie/rozbrojenie, usuwanie i potwierdzanie

Protokół

Bezprzewodowy protokół HIK: dostęp do bezprzewodowego panelu sterowania, komunikacja w dwie strony

Wskaźnik

3, zielony, zielony, pomarańczowy

Zasilanie

Pobór mocy 3 VDC

Baterie

4 baterie AAA

Temperatura pracy

-10°C do 55°C (wilgotność 10% do 90%)

Wymiary

φ131.5 mm, wysokość 23 mm