Bezprzewodowa syrena zewnętrzna DS-PSG-WO umożliwia natychmiastowe połączenie z panelem sterującym i wywołanie alarmu. Szyfrowanie AES-128 sprawia że połączenie jest bezpieczne i niezawodne. Urządzenie posiada wysoki poziom ochrony IP65, gwarantuje to wysoką odporność na wszelkie zmiany atmosferyczne. Całym systemem AxHub możemy sterować bezpośrednio z aplikacji Hik-Connect lub przy użyciu iVMS. Posiadamy zatem pełną kontrolę nad naszym domem z dowolnego miejsca na ziemi.

  • Odległość RF 800m
  • Poziom ochrony IP65
  • TAMPER tył i przód
 
  • Częstotliwość RF 433MHz/868 MHz
  • Dwukierunkowa komunikacja
  • Gwarancja 36 miesięcy

Łatwy w obsłudze i stylowy!

Centrale alarmowe AXhub używają komunikatów głosowych podczas konfiguracji systemu oraz informuje użytkownika końcowego o bieżących zdarzeniach. System jest też kompatybilny z aplikacją Hik-Connect oraz innymi ścieżkami dostępu jak na przykład system CMS lub obsługa w Chmurze. Wykorzystanie wspomnianej chmury pozwala w pełni kontrolować system z każdego miejsca na ziemi! Możesz zdalnie uzbroić lub rozbroić alarm czy też monitorować wszystkie zdarzenia. Chmura pozwala też uruchomić rewolucyjny system IVaaS, który pozwala użytkownikowi na szybkie i proste potwierdzenie alarmu z wykorzystaniem wideo weryfikacji! Poza obsługą z aplikacji system kontrolować można też pilotem.

AXHUB

Główne zalety AxHub

Duży zasięg

Odbiornik z dużą czułością wraz z dwustronną komunikacją pozwalają na osiągnięcie zasięgu działania do 800m w otwartej przestrzeni! Silny sygnał pozwala na eliminacje potrzeby zainstalowania dodatkowych urządzeń poszerzających zasięg a zatem zmniejsza też koszt całej instalacji

Dwustronna komunikacja

Do centrali podłączyć można wiele urządzeń bezprzewodowych. Aby zapewnić bezpieczne działanie systemu komunikacja z peryferiami odbywa się dwustronnie, urządzenie nie tylko przekazuje informacje do centrali ale też stale podtrzymuje połączenie a jego zerwanie, jednoznaczne z uszkodzeniem czujnika wywołuje alarm

Mnogość połączeń

Różnorodność wariantów komunikacji pozwala na dopasowanie systemu do każdego użytkownika. Do wyboru mamy połączenie LAN, WLAN, GPRS czy 3G/4G z wbudowanymi modułami. Tak wiele ścieżek połączenia zwiększa również skuteczność systemu, asymetryczne połączenia z wieloma urządzeniami gwarantują, że wiadomość alarmowa zostanie dostarczona do wszystkich użytkowników!

Kompatybilność Hik-connect

Aplikacja Hik-connect jest dobrze znana każdemu użytkownikowi urządzeń Hikvision. Łączy ona w sobie wszystkie urządzenia oferując kompleksową obsługę systemów. Dzięki integracji z aplikacją po otrzymaniu alarmu możemy łatwo przejść do podglądu na żywo z systemu monitoringu i kontrolować sytuację lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Specyfikacja

Prędkość RF

10.0 kbps/4.8 kbps

Częstotliwość RF

Bezprzewodowo 433MHz/868MHz

Szyfrowanie RF

AES-128

Modulacja RF

2GFSK

Dystans RF

800m (otwarty teren)

Zasilanie RF

10 dBm

Zasilanie

4 baterie CR123A lub 12 VDC

TAMPER

Przód i tył

Wskaźnik

Niebieski (na przodzie), Zielony (na PCB)

Brzęczyk

1, 110 dB

Temperatura pracy

-25°C do 60°C (wilgotność 10% do 90%)

Materiał

PC + ABS

Wymiary

220.5 × 205.2 × 46 mm

Poziom ochrony

IP65

Kolor

Niebieski i biały

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Bezprzewodowa syrena Hikvision DS-PSG-WO-868”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone