0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

HSM2108 jest modułem wejścia strefy, który umożliwia dodanie do 8 w pełni programowalnych stref do każdego systemu bezpieczeństwa opartego na urządzeniach DSC z PowerSeries Neo. Moduł obsługuje pętle bez końca linii , z pojedynczą linią końcową oraz z podwójną linią końcową.

W jednym systemie można podłączyć do 15 modułów. Profesjonalnie zaprojektowana rozbudowa zapewnia stałą komunikację z panelem sterowania DSC z PowerSeries Neo. Moduł HSM2108 jest kompatybilny z centralami HS2016, HS2032, HS2064 oraz HS2128.

Urządzenie jest chronione dzięki dostępności nadzoru antysabotażowego oraz w pełni szyfrowanej komunikacji.

PowerSeries Neo firmy DSC na nowo definiuje zabezpieczenie przed włamaniem, łącząc w sobie elastyczność modułowego, przewodowego systemu z prostotą obsługi szerokiej gamy urządzeń bezprzewodowych i peryferyjnych, dając w efekcie najbardziej wszechstronny system hybrydowy obecnie dostępny na rynku.

Ta elastyczna platforma wykorzystuje możliwości PowerG – wiodącą w branży bezprzewodową technologię sygnalizacji włamania i napadu. Innowacyjne rozwiązania weryfikacji alarmów, wraz z wyjątkowo wszechstronnym pakietem oprogramowania do zdalnego serwisu, sprawiają, że seria Power Neo jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji mieszkaniowych i skalowalnych instalacji komercyjnych.

Specyfikacja HSM2108

Ilość linii dozorowych

8

Pobór prądu

40 mA

Zasilanie

12 VDC

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C, wilgotność 93% bez kondensacji

Obciążalność wyjścia AUX

100 mA

Stopień zabezpieczenia

Grade II

Zacisk sabotażowy

tak

Wymiary

45mm × 92mm

Do pobrania