0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Urządzenia kontroli dostępu Hikvision to kompleksowa oferta rozwiązań zarówno dla pojedynczych drzwi jak i projektów obejmujących tysiące pomieszczeń. Od zwykłych kontrolerów poprzez centrale aż do kamer i rejestratorów – Hikvision oferuje zaawansowane technologicznie rozwiązania oparte na technologii cyfrowej TCP/IP, które zapewniają największe bezpieczeństwo. Umożliwiają one połączenie wielu metod dostępu w ramach jednego systemu: karty, hasła, odcisków palców. Rozpoznanie działań, które odbiegają od normy jak na przykład przetrzymanie otwartych drzwi czy nierozpoznana autoryzacja wyzwolą określony przez użytkownika alarm. Możliwość połączenia z wideodomofonami czy systemem przeciwpożarowym oferuje kolejne możliwości działania, zaś integracja z systemem monitoringu pozwala na dodatkowe zabezpieczenia pokazując na ekranie numer używanej karty oraz zapisując nagranie z każdego zdarzenia.

  • Siła ciągu 300kg
  • Gwarancja 36 miesięcy

Kontrola dostępu

Pomiar czasu pracy

System obsługi wind

Wiele funkcjonalności w jednym systemie! Możliwość integracji z systemem monitoringu i wideodomofonem oferuje zaawansowane, kompleksowe rozwiązania, które są idealne zarówno dla małych jak i dużych firm. Znajdą również zastosowanie w szkołach, urzędach, biurowcach oraz bankach.

kontrola dostepu, terminale,

Specyfikacja

Wymmiary korpusu zamka (L × W × H)

240×49×25.5mm

Wymiar płyty twornika

180×38×11mm

Siła ciągu

300 kg liniowego ciągu

Napięcie wejściowe

DC12V/DC24V

Prąd roboczy

12V/500mA 24V/250mA

Wyjście sygnału

Wyjście sygnału suchego styku, obsługa maksymalnej mocy 3A, NO Wyjście podczas blokowania i wyjście NC podczas odblokowywania

Wskaźnik LED

Czerwony (Drzwi są odblokowane) Zielony (Drzwi są zablokowane)

Odpowiednie drzwi

Drewniane drzwi, szklane drzwi, metalowe drzwi, drzwi ognioodporne

Temperatura pracy

-10°C do +55°C (wilgotność 0% do 95%)

Waga

2.1kg