0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Urządzenia kontroli dostępu Hikvision to kompleksowa oferta rozwiązań zarówno dla pojedynczych drzwi jak i projektów obejmujących tysiące pomieszczeń. Od zwykłych kontrolerów poprzez centrale aż do kamer i rejestratorów – Hikvision oferuje zaawansowane technologicznie rozwiązania oparte na technologii cyfrowej TCP/IP, które zapewniają największe bezpieczeństwo. Umożliwiają one połączenie wielu metod dostępu w ramach jednego systemu: karty, hasła, odcisków palców. Rozpoznanie działań, które odbiegają od normy jak na przykład przetrzymanie otwartych drzwi czy nierozpoznana autoryzacja wyzwolą określony przez użytkownika alarm. Możliwość połączenia z wideodomofonami czy systemem przeciwpożarowym oferuje kolejne możliwości działania, zaś integracja z systemem monitoringu pozwala na dodatkowe zabezpieczenia pokazując na ekranie numer używanej karty oraz zapisując nagranie z każdego zdarzenia.

  • Zasilanie 12VDC
  • Gwarancja 36 miesięcy

Kontrola dostępu

Pomiar czasu pracy

System obsługi wind

Wiele funkcjonalności w jednym systemie! Możliwość integracji z systemem monitoringu i wideodomofonem oferuje zaawansowane, kompleksowe rozwiązania, które są idealne zarówno dla małych jak i dużych firm. Znajdą również zastosowanie w szkołach, urzędach, biurowcach oraz bankach.

kontrola dostepu, terminale,

Specyfikacja

Interfejs komunikacyjny

RS-485

Interfejs wejścia / wyjścia

Przycisk wyjścia x 1, blokada x 1, drzwi magnetyczne x 1, wyjście alarmowe x 1 i Wiegand x 1

Wskaźnik

7 wskaźników (status komunikacji RS-485 x 2, zasilacz x 1, Przycisk wyjścia x 1, status blokady x 1, drzwi magnetyczne x 1 i status uruchomienia x 1)

Zasilanie

DC 12V

Temperatura pracy

-30°C to +55°C (wilgotność 10% do 90%)

Wymiary

48 × 115 × 25mm

Metoda instalacji

Montaż naścienny