Połączenie urządzenia z komputerem: Urządzenia Hikvision możemy połączyć z komputerem poprzez podłączenie ich do tej samej sieci, w której pracuje komputer (switch lub router) lub bezpośrednio łącząc port LAN urządzenia z portem karty sieciowej komputera.
Po upływie około 30 sekund od uruchomienia urządzenia powinno być ono widoczne w programie SADP Tool. Jego stan powinien wskazywać na nieaktywny.
Aby poprawnie aktywować nowe urządzenie należy:
zaznaczyć urządzenie znacznikiem w pierwszej kolumnie (zaznaczone strzałką)
ustalić hasło urządzenia
zmienić adresację zgodnie z topologią sieci w której ma pracować (zielona ramka)
zapisać zmiany
Do konfiguracji urządzeń należy użyć programu Internet Explorer. W polu adresu należy wpisać adres IP rejestratora, bądź kamery w następujący sposób: (przykładowy adres) http://192.168.1.72 Następnie logujemy się do urządzenia: nazwa użytkownika to: admin, natomiast hasło odpowiada temu, które zostało nadane podczas aktywacji.
UWAGA! Istnieje możliwość aktywacji wielu urządzeń w jednym czasie. Należy pamiętać jednak, że wszystkie będą miały takie samo hasło administratora.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności