Wideodomofony

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór wideodomofonów. Wideodomofon to element nowoczesnego systemu zabezpieczającego, który chroni i pozwala zachować kontrolę nad wejściem na teren posesji lub do budynku. Rozbudowana forma wideodomofonu sprawia, że w większości przypadków wspomniany element sprawdza się o wiele lepiej niż klasyczny domofon. Wideodomofon to urządzenie, które umożliwia nie tylko rozmowę z osobą znajdującą się przy wejściu, ale również prowadzenie obserwacji jej poczynań z użyciem ekranu monitora przy równoczesnym sterowaniu elektrozaczepem. To najlepszy sposób, aby zapobiec wtargnięciu niepożądanych osób i poczuć się bezpiecznie.
    Asortyment wideodomofonów dostępnych w naszej ofercie jest niezwykle bogaty i obejmuje urządzenia pochodzące od znanych i wiodących producentów, jak chociażby firmy Competition, Kenwei czy BCS i Vidos. Dzięki temu możemy mieć pewność, że proponujemy Państwu wyłącznie elementy, które odznaczają się najwyższą jakością obrazu oraz dźwięku. Katalog oferowanych produktów okazuje się nad wyraz rozbudowany: zapewniamy dostępność monitorów, stacji bramowych, jak również kompletnych zestawów wideodomofonowych.
    Każdy wideodomofon znajdujący się w naszej ofercie jest urządzeniem estetycznym i nowoczesnym, dzięki czemu znakomicie komponuje się z otoczeniem, a po zamontowaniu prezentuje się wysoce dyskretnie. Atutem zastosowania urządzeń tego typu bywa także prosta i intuicyjna obsługa będąca zasługą zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu inteligentnego zarządzania budynkiem. Poszczególne elementy zostały wyposażone w monitor głośnomówiący, ekran dotykowy z czytelnym graficznym interfejsem oraz funkcję dostosowywania ustawień urządzenia do osobistych potrzeb i preferencji.
    Zachęcamy do zapoznania się z niezwykle szeroką i interesującą ofertą wideodomofonów. Ze swojej strony gwarantujemy specjalistyczne doradztwo oraz kompleksowe wsparcie w wyborze optymalnych elementów systemu zabezpieczającego dla każdego budynku i projektu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów