loadingimg

Wczytuję dane...

Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR

    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1063,41 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Producent: TP-Link
  • Gwarancja: 24 miesięcy
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

TXM431-SR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to wielomodowy moduł SFP+ 10GBASE-SR  o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 300m lub 33m dla światłowodów odpowiednio 50/125µm oraz 62.5/125µm.