loadingimg

Wczytuję dane...

Przełącznik Smart JetStream, 48 portów Gb, 4 sloty SFP T1600G-52TS (TL-SG2452)

    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1412,81 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Producent: TP-Link
  • Gwarancja: 24 miesięcy
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Gigabitowy przełącznik Smart JetStream T1600G-52TS firmy TP-LINK wyposażony jest w 48 gigabitowych portów RJ45 oraz 4 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik T1600G-52TS jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1600G-52TS stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad
Porty 48 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX) 4 gigabitowe sloty SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
Wymiary (SxGxW) 440*220*44 mm (17,3*8,7*1,7 cala)
Pobór prądu Maksymalnie: 32,8W (220V/50Hz)
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 104Gb/s
Tablica adresów MAC 16k
Bufor pakietów 77,4Mp/s
Ramki jumbo 9216 bajtów
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
Funkcje L2 i L2+ Routing statyczny IGMP Snooping V1/V2/V3 Agregacja portów - LACP (Do 14 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda) STP/RSTP/MSTP Filtrowanie/ochrona BPDU Ochrona TC/Root Wykrywanie połączeń loopback Kontrola przepływu 802.3x Izolacja portów
Sieci VLAN 802.1Q tag VLAN
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP
Bezpieczeństwo transmisji SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius Wiązanie IP-MAC-Port Ochrona przed atakami DoS ARP Inspection
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6
Zastosowania IPv6 Klient DHCPv6 Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK RMON (grupy 1, 2, 3, 9) Monitorowanie CPU Port Mirroring Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP Diagnostyka: test VCT Logi systemu, publiczne biblioteki MIB Dual Image
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania T1600G-52TS Kabel zasilający Instrukcja instalacji Płyta CD Zestaw elementów montażowych Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca