loadingimg

Wczytuję dane...

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 48 portów Gb, 4 sloty SFP T2600G-52TS (TL-SG3452)

    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1782,48 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Producent: TP-Link
  • Gwarancja: 24 miesięcy
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Urządzenie TP-LINK JetStream T2600G-52TS to zarządzalny przełącznik warstwy 2 wyposażony w 48 portów 10/100/1000Mb/s. Zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2 i 2+. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 4 sloty SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie urządzenia w sieci. Przełącznik warstwy 2 JetStream stanowi oszczędne rozwiązanie do zastosowań w małych i średnich firmach. Urządzenie T2600G-52TS wspiera funkcje zarządzania ruchem sieciowym i ochrony sieci przed zagrożeniami. Wiązanie IP-MAC-Port-VID oraz listy kontroli dostępu (ACL, od L2 do L4) chronią sieć przed takimi zagrożeniami, jak broadcast storm, ataki ARP oraz DoS (Denial-of-Service) itp. Funkcja Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Do zarządzania przełącznikiem służy przyjazny interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, konsola CLI lub wykorzystanie protokołów SNMP oraz RMON. Zapewnia to łatwą instalację i konfigurację ustawień przy mniejszych przestojach. Zarządzalny przełącznik L2 T2600G-52TS TP-LINK stanowi idealne rozwiązanie dla zespołów roboczych i oddziałów firmy wymagających ekonomicznego rozwiązania zapewniającego gigabitową transmisję.

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty 48 portów RJ45 10/100/1000Mb/s Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) 4 porty SFP 1000Mb/s 1 port konsoli RJ45 1 port konsoli Micro-USB
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższy do 100m 1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
Wymiary (SxGxW) 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Pobór prądu Maksymalnie: 33,52W (220V/50Hz)
Wymiary (S x G x W) 440*220*44 mm (17,32*8,7*1,73 cali)
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 104Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 77,4Mp/s
Tablica adresów MAC 16k
Ramki jumbo 9216 Bajtów
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p 8 kolejek Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR Limitowanie transmisji w zależności od portu, przepływu danych Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3 Obsługa protokołu LACP (zgodnie ze standardem 802.3ad (do 14 grup, maksymalnie 8 portów na grupę) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP Filtrowanie/ochrona BPDU TC/Root Protect Wykrywanie pętli zwrotnych Kontrola przepływu danych (802.3x) L2PT
Sieci VLAN Wsparcie standardu IEEE802.1Q, do 4096 VLAN oraz 4096 identyfikatorów VLAN Port/MAC/Protocol/Private VLAN GARP/GVRP
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4 Adres IP, porty TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokół i VLAN ID Ograniczona czasowo
Bezpieczeństwo transmisji Wiązanie IP-MAC-Port-VID AAA* Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X, Radius Ochrona przed atakami DoS Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Zabezpieczenia portów Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Podwójny stos IPv4/IPv6 MLD Snooping IPv6 ND Wykrywanie MTU ICMPv6 TCPv6/UDPv6
Zastosowania IPv6 Klient DHCPv6 Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP Lista kontroli dostępu IPv6* Interfejs IPv6* Routing IPv6* Przekaźnik DHCPv6* DHCPv6 Snooping*
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK RMON (grupy 1, 2, 3, 9) sFlow* PPPoE Circuit ID* DHCP Relay* DHCP Server* Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82 Monitorowanie CPU Port Mirroring Synchronizacja czasu SNTP Zintegrowany protokół NDP/NTDP Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową Diagnostyka: test VCT Logi systemu, publiczne biblioteki MIB Odzyskiwanie hasła* *Funkcja ta będzie dostępna po pobraniu najnowszej wersji firmware'u.
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania Przełącznik; Kabel zasilający; Instrukcja szybkiej instalacji; Płyta CD; Elementy montażowe (do mocowania w stelażach rack); Gumowe podstawki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca