loadingimg

Wczytuję dane...

Gigabitowy przełącznik zarządzalny, 12 slotów SFP, 4 porty combo-RJ45, 1Gb/s TL-SG5412F

    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1503,97 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Producent: TP-Link
  • Gwarancja: 24 miesięcy
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Przełącznik zarządzalny TL-SG5412F zaprojektowany z myślą o obsłudze działów i grup roboczych wyposażony jest w pełen zestaw funkcji zarządzających warstwy drugiej. Zapewnia maksymalną przepustowość wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna - dla wymagających dużej wydajności zespołów roboczych lub jako urządzenie warstwy agregacji w sieciach przemysłowych. Ponadto przełącznik wyposażony jest w 4 gigabitowe porty Ethernet zapewniające wysoką elastyczność przy projektowaniu sieci.

Przełącznik zarządzalny TP-LINK L2 wyposażono w szereg funkcji zabezpieczających ruch sieciowy i ułatwiających zarządzanie. Zaawansowane listy kontroli dostępu (ACL, od L2 do L4) oraz niezawodne opcje bezpieczeństwa chronią sieć przed takimi zagrożeniami, jak broadcast storm, ataki ARP oraz DoS (Denial-of-Service), itp. Funkcja Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Do zarządzania przełącznikiem służy przyjazny interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, konsola CLI lub wykorzystanie protokołów SNMP oraz RMON. Zapewnia to łatwą instalację i konfigurację ustawień przy mniejszych przestojach. W pełni zarządzalny przełącznik TL-SG5412F stanowi idealne rozwiązanie dla zespołów roboczych i oddziałów firmy wymagających ekonomicznego rozwiązania zapewniającego gigabitową transmisję.

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty 12 slotów SFP 1000Mb/s 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps (Auto-negocjacja/Auto MDI/MDIX) 1 port konsolowy
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: kable UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorii 5, 5e lub wyższe (maksymalnie 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Zasilanie 100-240VAC, 50/60Hz
Pobór prądu Maksymalnie: 15,2W (220V/50Hz)
Wymiary (S x G x W) 440*260*44 mm (17,32*10,2*1,73 cala) 19-calowa obudowa do montażu w szafie typu rack, wysokość 1U
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 24Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 17,9Mp/s
Tablica adresów MAC 8k
Ramki jumbo 10KB
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP Obsługa 4 kolejek priorytetowania Planowanie kolejkowania: SP, WRR, SP+WRR Ograniczanie przepustowości w oparciu o Port/przepływ danych Voice VLAN
Sieci VLAN Obsługa IEEE802.1Q - do 4K aktywnych VLAN i 4K identyfikatorów VID 802.1Q/Protocol VLAN GARP/GVRP
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4
Adres IP, porty TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokół i VLAN ID
Ograniczona czasowo
Bezpieczeństwo transmisji Wiązanie IP-MAC-Port-VID Uwierzytelnianie IEEE 802.1X w oparciu o porty/adresy MAC, Radius,VLAN dla gości (guest VLAN) Ochrona przeciw atakom DoS Dynamiczna kontrola tablicy ARP (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Funkcja Port Security Funkcja Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Cechy przełącznika L2 IGMP Snooping V1/V2/V3 Agregacja 802.3ad LACP (Do 8 grup agregacji, do 8 portów w każdej grupie) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP Filtrowanie/ochrona BPDU Funckja TC/Root Protect Funkcja wykrywania pętli zwrotnych (Loop back detection) Kontrola przepływu 802.3x
Zarządzanie Zarządzanie za pomocą graficznego interfejsu przez przeglądarkę internetową oraz przez wiersz poleceń. Obsługa SNMP v1/v2c/v3,zgodność z publicznymi bazami zarządzania MIB oraz prywatnymi bazami zarządzania MIB firmy TP-LINK RMON (grupy 1, 2, 3, 9) klient DHCP/BOOTP, Funkcja DHCP Snooping, DHCP Option82 Monitorowanie CPU Funkcja Port Mirroring Synchronizacja czasu: SNTP Zintegrowana obsługa protokołu NDP/NTDP Aktualizacja firmware: przez połączenie TFTP i Web Diagnostyka systemu: test VCT Logi systemu i publiczne bazy MIB
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania Przełącznik; kabel zasilający; instrukcja szybkiej instalacji; płyta CD; elementy montażowe; gumowe podstawki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca