Wczytuję dane...

KABEL MINI USB Interfejs do podłączenia modułu GSM2 v 2.0 do PC Elmes

Producent: ELMES
Gwarancja: 24 miesięcy
ELMES

Kabel mini-USB służy do podłączenia urządzeń wyposażonych w złącze mini-USB do komputera (np. modułów GSM2, odbiorników RD448/RD1000). Dla starszych wersji tych urządzeń a także dla centrali CB32 przeznaczony jest kabel USB-RS.
Kabel mini-USB to popularny i ogólnie dostępny kabel służący do podłączenia do komputera urządzeń typu: telefon GSM albo cyfrowy aparat fotograficzny. Z jednej strony zakończony jest wtykiem USB - typ A (do PC-ta), a z drugiej wtykiem Mini USB- typ B, 5-pin (ten typ końcówki określany jest często jako CANON).

Inaczej niż kabel USB-RS nie posiada on wbudowanego układu interfejsu zamieniającego sygnały USB na RS (układ ten został umieszczony w samym urządzeniu).

Po podłączeniu za pomocą tego kabla urządzenia do komputera PC system będzie żądał sterowników, dlatego należy wcześniej pobrać i rozpakować ze strony producenta archiwum zawierające sterowniki, a następnie:podłączyć kabel mini-USB do urządzenia oraz do komputera PC. Po pytaniu o sterowniki - podać ścieżkę dostępu do katalogu, który je zawiera, np: "VER 2A"