Wczytuję dane...

AGD-100 BR Bezprzewodowa czujka zbicia szyby (brązowa)

Producent: SATEL
Gwarancja: 24 miesięcy
SATEL

Obsługiwana jest przez kontroler ACU-100 w wersji programowej 1.06 lub nowszej. Czujka może być stosowana dla wykrywania zbicia szyby ze szkła zwykłego, hartowanego i laminowanego. Zbicie szyby jest sygnalizowane, gdy zostanie zarejestrowany sygnał niskiej częstotliwości (dźwięk uderzenia), a następnie sygnał wysokiej częstotliwości (dźwięk tłuczonego szkła).  Kanał wysokiej częstotliwości jest analizowany przez 4 sekundy od momentu odebrania wywołanej uderzeniem fali dźwiękowej o niskiej częstotliwości. Czułość kanału wysokiej częstotliwości jest ustawiana drogą radiową. W trybie testowym, który uruchamiany jest zdalnie, czujka sygnalizuje alarm w przypadku zarejestrowania przez mikrofon tylko dźwięku wysokiej częstotliwości. Do testowania czujki zalecany jest TESTER INDIGO.

Bezprzewodowa czujka zbicia szyby AGD-100 BR przeznaczona jest do pracy w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX.
System ABAX przeznaczony jest do rozbudowy dowolnego przewodowego systemu alarmowego o elementy bezprzewodowe. Bezkompromisowe rozwiązania wykorzystane przy jego projektowaniu zapewniają najwyższą klasę zabezpieczenia.

Cechy produktu

  • wykrywanie zbicia szyby ze szkła zwykłego, hartowanego i laminowanego
  • zaawansowana, dwutorowa analiza sygnału
  • regulacja czułości detekcji
  • zdalne konfigurowanie
  • styk sabotażowy

Specyfikacja

Zasilanie bateria litowa CR123A 3 V
Trwałość baterii zasilającej czujkę około 3 lat
Wymiary obudowy (mm) 24 x 110 x 27
Klasa środowiskowa II
Zakres temperatur pracy -10°C…+55°C