Wczytuję dane...

INT-KSG-SSW Manipulator sensoryczny srebrny SATEL

Producent: SATEL
Gwarancja: 24 miesięcy
SATEL

Nowoczesny design, łatwa obsługa oraz duży wyświetlacz LCD to zalety charakterystyczne dla modelu manipulatora sensorycznego INT-KSG-SSW firmy Satel. Model INTKSGSSW został wyposażony w klawiaturę dotykową. Menu w manipulatorze jest łatwe w obsłudze a poruszanie się po nim jest szybkie i intuicyjne. Urządzenie posiada także funkcje MAKRO umożliwiające wykonanie sekwencji działań po dotknięciu pojedynczego przycisku. Warto nadmienić, że manipulator współpracuje z systemami Integra.

Duży wyświetlacz LCD pozwala na łatwą komunikację między użytkownikiem a systemem alarmowym. Tryb gotowości urządzenia prezentuje datę i czas w formacie zdefiniowanym przez instalatora (lub nazwę manipulatora), opisy grup makropoleceń (nad klawiszami makropoleceń, jeżeli instalator przydzielił do grupy przynajmniej jedno makropolecenie) oraz może wyświetlać stan stref. Po 60 sekundach bezczynności manipulatora, o ile nie jest wyświetlane żadne menu, wyświetlacz może przełączyć się w tryb wygaszacza.

Manipulator sensoryczny INT-KSG przeznaczony jest dla central alarmowych z rodziny INTEGRA. Nowy manipulator to istotne zmiany interfejsu użytkownika. Dodatkowo klawiaturę silikonową zastąpiono matrycą pojemnościowych sensorów, dzięki czemu urządzenie reaguje na dotknięcie oznaczonych pól.

Cechy produktu

  • duży wyświetlacz z nowym interfejsem obsługi, na którym
  • jednocześnie może pojawić się więcej informacji
  • nowa funkcjonalność wyświetlacza zapewniająca dostęp
  • do szeregu informacji o systemie, które najbardziej nas interesują
  • nowy sposób sterowania systemem alarmowym przy pomocy makropoleceń, co pozwala uruchamiać złożone funkcje za pomocą krótkiej sekwencji przycisków
  • klawiatura dotykowa z podświetleniem
  • potwierdzanie dotknięcia klawisza indywidualnym podświetleniem diody LED i dźwiękiem
  • klawisze dedykowane do wywoływania alarmów: POŻAR, NAPAD, POMOC
  • 2 programowalne wejścia z możliwością określenia wartości rezystorów parametrycznych

Specyfikacja

Nominalne napięcie zasilania (±15%) 12 V DC
Pobór prądu w stanie gotowości 165 mA
Maksymalny pobór prądu 175 mA
Wymiary obudowy (mm) 143 x 156 x 22
Klasa środowiskowa II
Zakres temperatur pracy -10°C…+55°C
Polecamy