Szafy RACK


W naszej ofercie klienci znajdą wysokiej klasy szafy Rack, stanowiące w obecnych czasach nieodłączny element wszystkich większych systemów. Szafa Rack okaże się optymalnym rozwiązaniem w przypadku tych osób, które cenią połączenie estetyki oraz funkcjonalności instalacji teletechnicznych i teleinformatycznych oraz pragną zapewnić sobie komfortowe warunki ich obsługi. Rzeczona szafa znajduje szerokie zastosowanie w serwerowniach komputerowych, teletechnice, energetyce, studiach nagraniowych, jak też w pomieszczeniach przemysłowych i technicznych o wszechstronnym przeznaczeniu.
    Szafa Rack to idealny wybór w przypadku każdego dużego systemu. Jej specyfika umożliwia integrację wielu różnorodnych instalacji znajdujących zastosowanie w obiektach mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych, między innymi systemu telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, systemu sygnalizacji włamania i napadu czy instalacji inteligentnego domu. Wykorzystanie szaf Rack pozwala zachować estetyczny wygląd oraz porządek w pomieszczeniach, w których przechowywane są rejestratory, dyski oraz sprzęt komputerowy, równocześnie nie ograniczając łatwego i wygodnego dostępu do wspomnianych elementów. Elementy umieszczone w szafach typu Rack bywają optymalnie zabezpieczone przed uszkodzeniem oraz ingerencją osób nieupoważnionych, z kolei wentylacja, w jaką wyposażona jest szafa Rack, chroni urządzenia przed przegrzewaniem, co zapewnia im większą żywotność i bezproblemowe działanie, także w warunkach trudnych.
    Z myślą o pełnym zadowoleniu obsługiwanych klientów przygotowaliśmy szeroką i interesującą ofertę szaf Rack, dzięki czemu każdy nabywca znajdzie wyposażenie zgodne ze swymi potrzebami oraz preferencjami. Asortyment szaf Rack obejmuje zarówno szafy wiszące, stojące, jak też mini szafy, co pozwala dopasować optymalną wersję i wielkość elementu do miejsca, w którym planuje się jego montaż. Nasza firma oferuje w równym stopniu szafy złożone, jak też te przeznaczone do samodzielnego montażu. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru odpowiednich elementów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów