Wczytuję dane...

Rejestratory IP BCS

Oferta naszej firmy została starannie zaplanowana pod kątem wymagań klientów, których interesuje zakup rejestratorów kamer IP. Rejestrator kamer IP jest urządzeniem, które działa samodzielnie i realizuje zadanie związane z ciągłym zapisem nagrań pochodzących z kamer IP pracujących w sieci LAN. Atutem wspomnianego rejestratora okazuje się brak konieczności uruchamiania komputera, co gwarantuje wygodne  zastosowanie.
    Rejestrator kamer typu IP – określany również mianem rejestratora NVR – może obsługiwać systemy -4,-8,-16 lub 32-256 kanałowe. Za sprawą standardu ONVIF (Open Network Video Interface Forum) sieciowy rejestrator kamer może współpracować z urządzeniami różnych marek, co okazuje się bardzo dogodne. W ofercie naszej firmy klienci znajdą niezwykle szeroki i interesujący asortyment rejestratorów kamer, w tym urządzenia rejestrujące BCS z możliwością zastosowania 1,2,4 lub 8 dysków.
    Rejestrator kamer IP to urządzenie wysokiej klasy, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników. Poza elementarną rolą, jaką stanowi zapis połączony z archiwizacją obrazu, rejestrator typu IP wyróżnia się funkcją powiadomień w przypadku wystąpienia zdarzeń alarmowych – wykorzystując w tym miejscu wiadomości e-mail lub alarm – jak też zdarzeń dotyczących samego systemu, jak chociażby zanik sygnału lub błędy związane z logowaniem. Rejestrator kamer IP jest obecnie najpowszechniej stosowanym elementem systemów monitoringowych, ponieważ jest urządzeniem uniwersalnym i zapewniającym komfortowe warunki wykorzystania. Rejestrator sieciowy stanowi podstawę funkcjonowania systemu IP, przez co staje się odpowiedzialny za prawidłowe działanie funkcji zaawansowanej analityki obrazu, w tym za detekcję ruchu. Za pomocą rzeczonych rejestratorów administrator systemu może sterować kamerą obrotową.
    Mając na względzie potrzeby naszych klientów, dołożyliśmy starań, aby oferta rejestratorów kamer dostępna w naszym sklepie, była bardzo rozległa i ciekawa. Oferujemy także fachowe doradztwo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów