Szkolenia

Jesteś instalatorem, pracownikiem firmy ochroniarskiej lub zwyczajnie interesujesz się nowinkami technicznymi z dziedziny zabezpieczeń? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć wiedzę na temat najnowszych urządzeń? Jesteś otwarty na poglądy i doświadczenie innych? Szkolenia firmy Promitel to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy na najnowszy cykl warsztatów, szczegóły poniżej.

Termin

                   Temat szkolenia                     

         Agenda          
06.02.2015       Cyfrowe systemy domofonowe ELFON Optima
      Warsztaty techniczne z konfiguracji systemu.
     Zakończone
 27.02.2015

   Szkolenie z zakresu wiedzy o cyfrowych systemach

  domofonowych i wideodomofonowych ACO

     Zakończone
 17.09.2015    Seminarium pod patronatem Polskiej Izby Ochrony    Zobacz relację
02.10.2015   Now technologie systemów telewizji dozorowej Hikvision    Zobacz relację

Uwaga: Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@promitel.plDlaczego warto szkolić się z firmą Promitel?

  • Praktyka zamiast teorii

Organizowane przez nas szkolenia mają formę warsztatów, podczas których prowadzący koncentrują się na praktycznych aspektach prezentowanego sprzętu. Uczestnicy mają możliwość montowania i uruchamiania urządzeń, a ponadto, dzięki interaktywnym ekspozycjom oraz profesjonalnym instruktażom poznają wszystkie ich funkcje oraz atrybuty.

  • Najnowocześniejsze urządzenia oraz profesjonalni instruktorzy

Firma Promitel, dzięki stałemu kontaktowi z producentami dystrybuowanych urządzeń, zapewnia najwyższy profesjonalizm organizowanych warsztatów. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny sprzęt to gwarancja rzetelnego i efektywnego szkolenia.

  • Panel dyskusyjny

Szkolenia firmy Promitel to ciekawe spotkania ludzi pracujących w branży zabezpieczeń. Jesteśmy otwarci na doświadczenie instalatorów, a naszym priorytetem jest zapewnienie im zaplecza w postaci najnowocześniejszego sprzętu oraz wiedzy o nim. Szkolenia to dobra okazja do wymiany uwag i poglądów, a także dobre miejsce do dyskusji.

  • Miła, przyjazna atmosfera

Nasze szkolenia to zdobywanie nowych umiejętności w dobrej, przyjaznej atmosferze. Aby zapewnić komfort nauki naszym uczestnikom, gwarantujemy przerwę kawową oraz ciepły posiłek.

  • Wsparcie po szkoleniu

Firma Promitel zapewnia wsparcie i pomoc techniczną wszystkim uczestnikom naszych szkoleń. Pomagamy rozwiązywać problemy przy instalacji i montażu sprzętu zakupionego w naszym sklepie.

  • Certyfikat

Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat zaświadczający o ukończeniu szkolenia.