Wczytuję dane...
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego promitel.pl

Sklep internetowy promitel.pl oferuje szeroką gamę produktów z zakresu monitoringu, telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych. Zapewniamy stałą dostępność urządzeń z dziedziny zabezpieczeń, w szczególności: rejestratory, kamery, monitory, czujniki alarmowe, wideodomofony, domofony.

promitel.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest firma Promitel Spółka Jawna, ul. Feliksa Bocheńskiego 99, 40-816, wpisana do KRS: 0000553908, NIP: 6272741481, tel. 32 346 30 06, e-mail: biuro@promitel.pl

Regulamin określa zasady zawierania transakcji w sklepie promitel.pl

 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem promitel.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 3. Towar oferowany przez firmę Promitel można zamawiać za pomocą sklepu internetowego promitel.pl po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie sklepu (www.promitel.pl), telefonicznie (32 346 30 06), mailowo (biuro@promitel.pl) lub osobiście w siedzibie firmy

 4. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie firmy Promitel bez dodatkowej opłaty. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za pomocą firmy kurierskiej, za odpowiednią opłatą. Zamówienia złożone do godziny 15 realizowane są tego samego dnia, przy czym czas dostarczenia przesyłki to 1-2 dni robocze. W przypadku gdy towar nie jest dostępny w magazynie lub u dostawcy, termin i zasady realizacji ustalane są indywidualnie.

 5. Zapłata za zamówienie realizowane drogą wysyłkową może być dokonywana w formie przedpłaty- należność wpłacana jest przelewem na konto firmy Promitel lub dzięki platformom płatności online oraz za pobraniem- zapłata gotówką kurierowi.

 6. Na zakupiony towar Promitel wystawia paragon lub elektroniczną fakturę VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy podać dane: nazwę firmy, adres, NIP lub imię i nazwisko oraz adres w przypadku osoby fizycznej. Jeśli klient chce otrzymać fakturę w formie papierowej, należy o tym poinformować sprzedawcę.

 7. Istnieje możliwość zmiany zamówienia lub jego anulacji telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy firmy.

 8. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni, pod warunkiem że jego stan nie będzie nosił śladów użytkowania, zostanie zwrócony wraz z oryginalnym opakowaniem oraz będzie zawierał wszystkie akcesoria.

 9. Produkty oferowane w sklepie internetowym posiadają gwarancję producenta, okres jej obowiązywania to 24 miesiące, chyba że informacja o danym produkcie stanowi inaczej.

 10. Reklamacje należy zgłaszać osobiście lub pisemnie, rozpatrywane są w terminie 3 dni, w przypadku gdy naprawa wymaga dłuższego czasu klient zostaje o tym fakcie poinformowany. Podstawą rozpatrzenia reklamacji jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego zakup towaru w sklepie internetowym. Gwarancji nie podlegają produkty uszkodzone mechanicznie lub z powodu nieprawidłowego użytkowania. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejsce niezgodnego z zamówieniem.

 11. Firma Promitel zapewnia serwis sprzedawanych urządzeń w ciągu 10 dni od dnia zgłoszenia.

 12. Firma Promitel zastrzega, iż nie odbiera przesyłek skierowanych do niej za pobraniem bez uprzedniego uzgodnienia.

 13. Informujemy, iż administratorem zebranych danych osobowych jest Promitel Spółka Jawna, ul. Feliksa Bocheńskiego 99, 40-816 Katowice. Dane można usunąć, zmienić lub przesłać przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD biuro@promitel.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.